Skip to main content
Search

2222.png

ámi poskytnuté osobní údaje budou zpracovány v souladu s našimi Zásadami ochrany osobních údajů (link is external) a to za účelem vyřízení Vašeho požadavku. Vaše osobní údaje bude zpracovávat společnost Johnson & Johnson, s.r.o., jakožto správce osobních údajů a dále společnosti Sitel Europe Limited,………tbc…………………….. jakožto správcem určení zpracovatelé osobních údajů. Veškeré osobní údaje jsou poskytovány dobrovolně. ámi poskytnuté osobní údaje budou zpracovány v souladu s našimi Zásadami ochrany osobních údajů (link is external) a to za účelem vyřízení Vašeho požadavku.

Vaše osobní údaje bude zpracovávat společnost Johnson & Johnson, s.r.o., jakožto správce osobních údajů a dále společnosti Sitel Europe Limited,………tbc…………………….. jakožto správcem určení zpracovatelé osobních údajů. Veškeré osobní údaje jsou poskytovány dobrovolně. ámi poskytnuté osobní údaje budou zpracovány v souladu s našimi Zásadami ochrany osobních údajů (link is external) a to za účelem vyřízení Vašeho požadavku. Vaše osobní údaje bude zpracovávat společnost Johnson & Johnson, s.r.o., jakožto správce osobních údajů a dále společnosti Sitel Europe Limited,………tbc…………………….. jakožto správcem určení zpracovatelé osobních údajů.

Veškeré osobní údaje jsou poskytovány dobrovolně.

Adresa
Zadejete telefonní číslo ve správném tvaru, minimálně 9 číslic.
Souhlasím se zpracováním svých osobních údajů za účelem účasti v soutěži „LISTERINE® - Soutěž o elektrické kartáčky Philips“ v souladu s těmito Pravidly soutěže a za podmínek tam uvedených.
Souhlasím s Pravidly soutěže